Edirne Silvermat Etiket

Edirne Silvermat Etiket | Edirne Silvermat Etiket Fiyatları | Edirne Silvermat Etiket Özellikleri | Edirne Silvermat Etiket Yazıcı | Edirne Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Edirne Silver Mat Etiket | Edirne Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Edirne silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir edirne etiket türüdür. Genellikle kitap ve edirne barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Edirne silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun edirne etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan edirne silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Edirne silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Edirne silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Edirne silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Edirne silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Edirne silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Edirne etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Edirne silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne silvermat etiket, edirne termal etiket, edirne silver mat etiketler, edirne mat etiketler, edirne silver mat etiket fiyatları, edirne etiket fiyatları, edirne şeffaf etiket fiyatları, edirne silver mat barkod etiketi, edirne barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner