Edirne Mat Polipropilen Etiket

Edirne Mat Polipropilen Etiket | Edirne Pp Etiket | Edirne Mat Etiket | Edirne Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Edirne Polipropilen Ürünler | Edirne Sembol Barkod Etiket | Edirne Mat Pp Etiket | Edirne Barkod Sistemleri | Edirne Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Edirne mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Edirne polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Edirne pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Edirne mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Edirne at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Edirne mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Edirne mat pp etiket edirne opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne mat etiket, edirne opak pp, edirne mat ppedirne boş etiket, edirne termal etiket fiyatları, edirne şeffaf pp, edirne mat polipropilen, edirne etiket, etiket balıkesir, ribon balıkesir, karekod okuyucu balıkesir, polipropilen, edirne polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner