Edirne Güvenlik Etiketi

Edirne Güvenlik Etiketi | Edirne Garanti Etiketi | Edirne Güvenlik Etiketleri | Edirne Etiket | Edirne Alarm Etiketi | Edirne Güvenlik Etiketi Fiyat | Edirne Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Edirne garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan edirne güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya edirne kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan edirne güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi edirne  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket edirne kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Edirne güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel edirne güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne garanti etiketi, edirne güvenlik etiketi, edirne etiket, edirne kırılgan etiket fiyatları, edirne termal etiket, eko etiket edirne , edirne güvenlik etiket fiyatları, edirne emniyet etiketi, edirne garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi edirne .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner