CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Edirne Baskılı Pizza Kutusu

Edirne Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Edirne Pizza Kutuları | Edirne Pizza Kutusu Fiyatları | Edirne Pizza Kutusu | Edirne Pizza Kutusu İmalat | Edirne Pizza Kutusu Ölçüleri | Edirne Pizza Kutusu Fiyatları | Edirne Baskısız Pizza Kutusu | Edirne Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, edirne baklava kutusu, edirne lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Edirne baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Edirne baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Edirne baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Edirne baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Edirne baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Edirne pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Edirne pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Edirne askılı pizza kutusu fiyatları ile edirne pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Edirne baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla edirne baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne baskılı pizza kutusu, edirne pizza kutuları, edirne basklı kutular, edirne baskılı pizza kutusu fiyatları, edirne pizza kutusu fiyatları, edirne pizza kutusu imalatı, edirne pizza kutusu, edirne baskılı pizza kutusu satışı, edirne baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner