CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Edirne Baskılı Pide Kutusu

Edirne Baskılı Pide Kutusu | Edirne Pide Kutusu Fiyatları |Edirne Pide Kutusu  |Edirne Pide Kutusu Ölçüleri | Edirne Pide Kutusu İmalatı | Edirne Hazır Pide Kutusu | Edirne Pide Ve Lahmacun Kutusu | Edirne Pide Kutuları | Edirne Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, edirne baklava kutusu, pizza kutusu,edirne lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Edirne baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Edirne baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Edirne baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Edirne baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Edirne pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı edirne pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Edirne baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Edirne pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Edirne baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için edirne pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel edirne pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne baskılı pide kutusu, edirne pide kutusu fiyatları, edirne pide kutusu imalatı, edirne pide kutusu , edirne baskılı pide kutusu fiyatları, edirne baskılı ambalajlar, edirne pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner