CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Edirne Baskılı Pasta Kutusu

Edirne Baskılı Pasta Kutuları | Edirne Pasta Kutusu | Edirne Pasta Kutusu Fiyatları | Edirne Baskısız Pasta Kutusu | Edirne Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Edirne Pasta Kutusu Baskılı | Edirne Pasta Kutusu Siparişi | Edirne Baskılı Kutu | Edirne Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Edirne pasta kutusu, edirne baklava kutusu, edirne pizza kutusu, edirne lahmacun kutusu, edirne pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Edirne baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Edirne baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Edirne baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı edirne pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Edirne baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Edirne Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Edirne baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için edirne pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel edirne pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne baskılı pasta kutusu, edirne baskılı pasta kutusu fiyatları, edirne pasta kutuları, edirne pasta kutusu fiyatları, edirne pasta kutusu imalatı, edirne baskılı pasta kutusu ve fiyatı, edirne ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner