Edirne Chromolux Etiket

Edirne Chromolux Etiket | Edirne Chromolux Etiket Nedir | Edirne Chromolux Etiket Fiyatları | Edirne Chromolux Etiket Baskı | Edirne Kromolüks Etiket | Edirne Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Edirne Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Edirne chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Edirne chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan edirne chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan edirne kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı edirne chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Edirne chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Edirne chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve edirne  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Edirne choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Edirne choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel edirne etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne etiket, edirne etiket fiyatları, edirne barkod etiket fiyatları, edirne baskılı etiket fiyatları, edirne barkod, edirne rulo etiket fiyatları, edirne barkod fiyatları, edirne rulo etiket, edirne yapışkanlı etiket, edirne barkod sistemi, edirne barkod okuyucu, edirne barkod okuyucu fiyatları, edirne koli etiketi, edirne tekstil etiketi, edirne saten etiket, edirne metal etiket, edirne mat pp etiket, edirne mat pe etiket, edirne etiket baskı, edirne mat polietilen etiket, edirne lazer etiket, edirne boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner