Edirne Polietilen Opak Etiket

Edirne Polietilen Opak Etiket | Edirne Opak Pe Polietilen Etiket | Edirne Opak Polietilen Etiket | Edirne Opak Etiket | Edirne Opak Etiket Fiyatları | Edirne Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Edirne Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Edirne opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Edirne opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta edirne opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir edirne  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Edirne opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Edirne polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız edirne barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Edirne polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve edirne opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne polietilen etiket, edirne polietilen opak etiket, edirne opak etiket fiyatları, edirne opak etiket, edirne opak polietilen (pe) etiket, edirne sembol etiket, edirne polietilen pe etiket, edirne opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner