Edirne Lamine Termal Etiket

Edirne Lamine Termal Etiket | Edirne Lamine Termal Etiket Fiyatları | Edirne Lamine Termal Etiket Nedir | Edirne Lamine Termal Barkod Etiketi | Edirne Termal Etiketler | Edirne Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Edirne lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Edirne lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Edirne lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Edirne lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen edirne etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda edirne termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer edirne  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan edirne  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Edirne termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Edirne lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Edirne etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Edirne lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Edirne lamine termal etiket nedir? Lamine edirne termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel edirne lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne lamine etiket, edirne termal etiket, edirne top etiket, edirne ribonsuz baskı, edirne baskılı etiket, edirne renkli termal etiket, edirne lamine termal barkod etiketi, edirne kuşe etiket, edirne termal etiket boyutları, edirne boş etiket, edirne termal etiket fiyatları, edirne lamine etiketler, edirne eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner