Edirne Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Edirne | Edirne Mini Diş Seti | Edirne Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Edirne | Traş Seti | Edirne Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Edirne otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri edirne ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  edirne otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Edirne otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Edirne otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti edirne  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları edirne ve edirne  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne traş seti, traş seti fiyatları edirne , edirne buklet traş seti, otel traş setleri edirne , kutulu traş setleri, edirne otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri edirne , kutulu buklet traş seti edirne .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner