Edirne Eko Termal Etiket

Edirne Eko Termal Etiket | Edirne Eko Termal Etiket Fiyatları | Edirne Eko Termal Kağıt | Edirne Termal Etiketler | Edirne Eco Termal Etiket Nedir | Edirne Top Termal Etiket | Edirne Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Edirne eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Edirne eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için edirne etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu edirne etiket en edirne ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Edirne eko termal etiket fiyatları ve edirne eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan edirne eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Edirne eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Edirne termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Edirne ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Edirne etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Edirne termal etiket, edirne etiket edirne , edirne boş etiketedirne eco etiket, edirne etiket fiyatları, edirne eko termal etiket, edirne etiket, edirne eco termal etiket fiyatları, edirne sıra numarası etiketi, edirne ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner